Výstava Dinosaurium aneb výprava do druhohor. Pobytový balíček se slevou 52%

Zveme vás na největší výstavu pravěkých ještěrů, která byla kdy k vidění. 52% sleva na komfortní pobyt v Praze pro 2 osoby spojený s neopakovatelným zážitkem. Chcete vidět predátory, žijící na zemi před 300 milióny lety na vlastní oči? Věk dinosaurů vám ožije před očima.

Pravěcí ještěři, jejich neuvěřitelné rozměry, mrštnost, nebezpečí, koho z nás je neláká poznat zblízka? Spojte výlet do Prahy s touto výstavou a ubytováním a my vám můžeme zaručit skvělý zážitek i obohacení novými znalostmi.

Číslo balíčku: PO007

Zveme vás na výstavu Dinosaurium .

Termín platnosti akce: 28.3.2014-30.6.2014

cena-2550.jpg

Původní cena: 5 245 Kč
Ušetříte: 2 695 Kč

Sleva: 52 %

Objednávka:

Použijte formulář v levém sloupci stránky

plaza-alta-1.jpghotel-pyramida-3.jpghotel-expo-1.jpgjalta-3.jpgjalta-2.jpg

Na co se můžete těšit:

√ Ubytování na 1 noc pro 2 osoby v komfortních pokojích hotelu Parkhotel Praha **** vybavených vlastní koupelnou a toaletou, TV/SAT, WIFI připojením k internetu v bezprostřední blízkosti konání výstavy
√ Vstupenku na výstavu Dinosaurium aneb výprava do Druhohor pro 2 osoby
Vydatnou snídani formou bufetových stolů
WIFI připojení v celém hotelu
√ Turistický průvodce Prahou

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Vaše reakce na balíčky:

Dobrý den, chci Vám poděkovat za příjemný víkend. Vše bylo naprosto v pořádku, potěšili nás také vstupenky na Rudolfa. Hotel byl příjemný, snídaně skvělá. Díky a rádi zase někdy využijeme Vaši nabídku. Příjemný večer. Věra Š.

>> více reakcí zde

Jste rodina nebo skupina:

Další ceny pro vás:

Základní cena Každá další dospělá osoba Každé další dítě od 6 do 11 let Každý další student od 12 do 26 let
Cena pro rodinu s až 2 dětmi do 6-ti let 2 550 1 350 300
1 150
Cena pro skupinu / 4 osoby 4 980
1 350 300
1 150
Cena pro studenty do 26 let / 2 osoby 2 450 - Kč - Kč 1 150
Cena pro seniory nad 65 let / 2 osoby 2 450 1 350 - -

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kde uplatníte ubytování:

hotel-expo.jpgKomfortní Hotel Parkhotel Praha ****

tento velmi pohodlný a komfortně vybavený hotel se nachází v bezprostřední blízkosti konání výstavy a hned u známého parku Stromovka, kde můžete strávit romantický večer nebo s dětmi dojít pěšky až do ZOO. Můžete zde využít zdarma free WIFI na pokojích. K Průmyslovému paláci to máte od hotelu 5 minut pohodlně pěšky.

Prodloužení pobytu:

Pro velký zájem Vám také nabízíme možnost prodloužit si pobyt v hotelu Parkhotel Praha **** se slevou 52% na další pobytové dny a se zachovanými výhodami balíčku:

√ vydatnou snídaní formou bufetového stolu
√ FREE WIFI připojení na pokojích

Cena za noc pro 2 osoby: 1 750,-Kč ( původní cena 3 900,-Kč )

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kde uplatníte vstupenky:

Výstava, která svým obsahem vysoce přesahuje vše, co bylo zatím v České republice k vidění

Zveme vás na výstavu Dinosaurium

Dinosaurium aneb výprava do Druhohor

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu, která vás přenese do kouzelného světa věku dinosaurů - ocitnete se v v době před 300 miliony lety, kdy se naše planeta od dnešní podoby výrazně lišila. Podnebí bylo teplejší a souš pokrývaly pouště nebo podivné pravěké rostliny. Místo trav bychom našli kapradiny, lesy netvožily listnaté stromy, ale jehličnany a vysoké stromové kapradiny. Na začátku druhohor byly všechny pevniny ještě spojeny do jediného obrovitého subkontinetu. A na této zemi žili ohromní bíložraví i draví dinosauři, krokodýli, létající ještěři a později byste se zde setkali i s prvními ptáky a savci. Potkali byste tu známé druhy jako je Velociraptor, Tyrannosaurus, Spinosaurus a další. Svým rozsahem a počtem exponátů výstava vysoce přesahuje vše, co bylo dosud v České republice k vidění. Expozice je také doplněna projekcí dokumentárních filmů o životě v druhohorách i tématickyzaměření snímky pro děti.

>> pokračování

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Proč se vydat do Prahy:

Navštívíte výstavu a budete v samém historickém centru Prahy - Praha město UNESCO, historie a pověstí

Praha má opravdu co nabídnout všem svým návštěvníkům. Její zařazení do UNESCO již samo za sebe hovoří o této vyjímečné památkové rezervaci, která ale nenabízí jen kulturní a historické vyžití milovníkům architektury a historie. V Praze se můžete hodiny toulat i rozkvetlými zahradami a parky nebo jít na klasické turistické výšlapy. I vaše děti nebudou výletem do Prahy zklamané. Můžete zde pro ně zvolit procházku na místa, která je nadchnou a budou odpovídat jejich oblíbeným místům, jako je jedinečná pražská ZOO, Technické muzeum, Železniční muzeum, hvězdárny, aquaparky, kina a mnoho dalšího.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Fotografie nejvíce napoví:

Praha 1 - Obecní důmPraha 1 - Obecní důmPraha 1 - Prašná bránaPraha 1 - Dům U Černé Matky BožíPraha 1 - Staroměstské náměstí - Týnský chrámPraha 1 - Staroměstské náměstí - kostel sv. MikulášePraha 1 - Staroměstské náměstí - Staroměstská radnicePraha 1 - KlementinumPraha 1 - Křižovnické náměstí a  kostel sv. Františka z AssisiPraha 1 - Karlův mostPraha 1 - Karlův mostPraha 1 - Malostranské náměstí a chrám sv. MikulášePraha 1 - Malostranské náměstí a sloup Nejsvětější TrojicePraha 1 - Pražský hrad - I.nádvoří a vstupní bránaPraha 1 - Pražský hrad

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Bonus navíc:

Toulejte se Prahou po předem připravených turistických trasách:

Chcete vidět ještě Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Královskou cestu nebo Vás zajímá židovská historie Prahy nebo místo, kde byla bitva na Bílé hoře? Aby vaše plánování dovolené v Praze bylo příjemnější a snažší využijte možnost vybavit se na cestu připravenými turistickými průvodci a trasami Prahou. Budete připraveni a příjemně překvapeni. Vyberte si svůj výlet nebo trasu a

- Stahujte zdarma zde

Turistické průvodce Pražské nábřežíTuristické průvodce Pražský hradTuristický průvodce Praha 1Turistický průvodce Praha 2Turistický průvodce Prague 1Turistický průvodce Pražská náhorní plošinaTuristický průvodce Prahou bez bariér

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Jak objednat tento balíček:

Pokud si tento balíček vyberete, vyplňte náš rezervační formulář v levém sloupci této stránky. Pokud nechcete použít formulář, nebo je toho více, co byste s námi rádi probrali, kontaktujte nás na e-mailové adrese: admen@admen.cz. Pokud byste se v Praze rádi zdrželi déle za takto vyjímečnou cenu, napište nám a my Vám připravíme nabídku prodlouženého ubytování.

Přejeme Vám pěkné a zábavné dny strávené v Praze!

Admen Tour s.r.o.

Comments are closed.