35% sleva na půjčení elektrokoloběžek a motorových člunů. Užijte si vítr v zádech!

Náš letní TIP. Užijte si nadcházející krásné a slunné dny na elektrokoloběžkách nebo řáděním na motorových člunech ! Skvělé místo a čas, který si vyberete, s elektrokoloběžkou na cyklostezce, která vede mezi Zbraslaví a Rašínovým nábřežím nebo na motorovém člunu na Vltavě ! Vyražte s rodinou nebo s partou přátel a neseďte doma !

Číslo nabídky: VOD2016

Termín platnosti akce: Do 31.8.2016
Objednávka: Použijte formulář v levém sloupci stránky

Pujceni elektrokolobezky Vodpocivarna

Prodilovy obrazek Vodpocivarna

.

Cena: 35% sleva

Půjčení elektrokoloběžky  Půjčení motorového člunu
1 až 3 hod 162 (250) Kč / hod 312 (480) Kč
4 až 6 hod 130 (200) Kč / hod 260 (400) Kč

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Jak objednat tento voucher:

Pokud si tuto nabídku vyberete, vyplňte náš rezervační formulář v levém sloupci této stránky. Do kolonky komentář prosíme vyplňte datum a počet hodin, na které byste chtěli vypůjčení. Pokud nechcete použít formulář, nebo je toho více, co byste s námi rádi probrali, kontaktujte nás na e-mailové adrese: admen@admen.cz.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kde uplatníte vouchery:

Místo, kde se baví celá rodina

VODOPOČÍVÁRNA, Praha 4, Hodkovičky

uvodni_fotka_vodpocivarna.jpg

„Vodpočívárna”, oblíbené místo k relaxaci a odpočinku na břehu Vltavy a na cyklostezce vedoucí ze Zbraslavi do Braníka. Můžete si zde zasportovat, protáhnout se na workoutovém hřišti, půjčit si elektrokoloběžku, motorový člun, vodní šlapadla či skákací boty, nebo jen tak odpočívat a opalovat se na travnaté ploše.

Najdete zde i dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami, bazénem, trampolínami - v dohledu rodičů z pohodlného posezení, kde si můžete v klidu odpočinout a využít nabídky místního občerstvení a osvěžujících nápojů.
Cesta z centra Prahy sem netrvá déle než 15 minut.

 Elektrokolobezky Vodpocivarna

Elektrobezky_web_malaPŮJČENÍ ELEKTROKOLOBĚŽKY: Můžete jet na vlastní pohon nebo si trochu nechat pomoct. A proč ne? Vždyť dneska frčí elektrokola, segwaye a další motorové hračičky. A tady se nemáte čeho bát a můžete to pořádně rozjet, cyklostezka je rovná, upravená pro inline brusle, tak to pěkně sviští. Nepotřebujete doprovod a i vaše děti do bez problémů zvládnou.

Elektrokoloběžky nejsou věkově omezeny a mohou na nich jezdit děti od osmi let samostatně, ty mladší můžete povozit vy.

Parametry elektrokoloběžek:

- nosnost 120 kg
- nejvyšší rychlost 30 km/hod
- dojezd na 1 nabití 50 km

Podmínky rezervace:

- Při zapůjčení elektrokoloběžky se účtuje vratná kauce 1.000,-Kč
- Čas půjčení je nutné rezervovat nejlépe den předem
- Voucher nebo vouchery přineste do Vodpočívárny s sebou

Motorove cluny Vodpocivarna

clun29.jpgPŮJČENÍ MOTOROVÉ ČLUNY: Přijďte si vypůjčit člun a využijte těchto krásných dní k projížďce po Vltavě. Motorové čluny Vám poskytnou nevšední zážitky v centru Prahy a poskytnou vám a vašim blízkým pohled na Prahu očima kapitána. Sami se rozhodnete, kam poplujete a to bez námahy pohonu vlastními silami. Kde jinde také chytat první sluneční paprsky a bronz než na člunu! Projet se v něm můžete až ve čtyřech lidech a pohonné hmoty jsou pochopitelně v ceně. Plavit se budete půvabnou krajinou, jež se kolem Vltavy line.

Parametry motorových člunů:

- motor Suzuki nebo Honda
- člun vyrobený z polyethylenu. Je vyráběn Norskou firmou Hasle, firmou s 25-letými zkušenostmi s výrobou lodí a stejně tak 20-letými zkušenostmi s výrobou rotačním tvářením.
- člun je vybaven sedačkami, které nabízejí plný komfort sezení až pro 4 osoby

Podmínky rezervace:

- Při zapůjčení motorového člunu se účtuje vratná kauce 3.000,-Kč
- Čas půjčení je nutné rezervovat nejlépe den předem
- Voucher nebo vouchery přineste do Vodpočívárny s sebou

>> pokračování

Adresa:

Vodpočívárna

Lodnická - zátoka, Praha 4 - Hodkovičky, 147 00
GPS: 50.0810689N, 14.4259894E
Otevírací doba:
Po - Pá: 10.00 - 21.00
So - Ne: 10.00 - 20.00
Tel: +420 605 030 333
E-mail: info@vodpocivarna.cz,
Internet: www.vodpocivarna.cz,
Facebook: www.facebook.com/vodpocivarna

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Tipy na výlet v okolí:

Turistické průvodce po Praze - stahujte zdarma:

20150914pruvodce_praha-1_uvodni_strana.jpg20151109_pruvodce_pclpraha1_str16_17.jpgZdržíte se v Praze déle? Chcete vidět Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Petřín nebo místo, kde byla bitva na Bílé hoře? Využijte možnost stáhnout si tištěné turistické průvodce a trasy Prahou zdarma a užijte sisvůj výlet. V každém turistickém průvodci najdete mapu, která vyznačuje turistickou trasu a tu vám doporučujeme jako nejlepší cestu popisovanou oblastí. V mapě jsou vyznačeny číselné zastávky u významných památek, o kterých si přečtete v textovém popisu průvodce. V průvodcích nechybí fotogalerie, adresář i dopravní dostupnost. Najdete zde také odkazy na muzea, na restaurace, hotely a další služby, které vám nabízejí slevu nebo je doporučujeme pro kvalitu služeb.

Novinka: V nových turistických průvodcích najdete Slevové kupóny. S nimi nejen ušetříte, ale objevíte místa, chutě i tajemné kouty, které byste možná normálně minuli. A nezapomeňte, v elektronických turistických průvodcích se slevové kupóny, každý měsíc aktualizují, můžete tedy každý měsíc využívat nové a nové slevy.

Abyste se ani chvíli nenudili: Cestou vás v novějších průvodcích budou provázet zvídavé kvízové otázky i vsuvky se zajímavostmi.
Stahujte zde

Comments are closed.