30% sleva na Prague Teddy 2017 - první český výstavní veletrh

Milujete medvědy, medvídky, medvědária? Máte děti, které mají své malé chlupaté kamarády a všude je nosí s sebou? A nebo hledáte toho nejkrásnějšího medvídka pro někoho blízkého? Tak právě pro vás máme skvělou nabídku. Využijte 30% slevu na první český medvědí festival a výstavní veletrh. A děti s sebou !

Číslo nabídky: Teddy2017

Termín platnosti akce: UKONČENO
Objednávka: Použijte formulář v levém sloupci stránky

radka_cena_teddy_veletrh.jpg

prague-_teddy_obrazek_balicek_hneda1.jpg

.

Cena:

Sleva na vstupné Dospělí Děti, Studenti, Senioři Rodina
Jednodenní :  70 (100) Kč 35 (50) Kč
175 (250) Kč
Víkendové: 105 (150) Kč 70 (100) Kč
350 (500) Kč

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Jak objednat tento voucher:

Pokud si tuto nabídku vyberete, vyplňte náš rezervační formulář v levém sloupci této stránky. Do kolonky komentář prosíme vyplňte jakou vstupenky jste si vybrali, pro kolik osob. Pokud nechcete použít formulář, nebo je toho více, co byste s námi rádi probrali, kontaktujte nás na e-mailové adrese: admen@admen.cz.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kde uplatníte vouchery a z čeho vybíráte:

Prague Teddy 2017 - První český medvědí festival a veletrh

medvedarium_2a.jpg

PRAGUE TEDDY 2017 je složený ze dvou částí - tou první bude výstava části medvědí sbírky největšího sběratele u nás, PhDr. Ondřeje Bastla, jehož sbírka čítá současné době přes 5.000 medvědů ve všech podobách - plyšových, figurek, šperků, odznaků, textilu, plakátů, pohledů atd.

Ve druhé části výstavní plochy bude medvědí trh - na něm se představí čeští a zahraniční originální umělečtí medvídci z různých materiálů - mohéru, plyše kůže nebo dřeva, a materiály na jejich tvoření. V dalších stáncích si mohou návštěvníci zakoupit pochutiny (nejen) pro své medvídky - med, čokoládu či marmeládu. Mezi stánky pak najdou i sekci „kam vyrazit za medvídky na výlet”. Stánek pořadatele Medvědária Praha zase nabídne medvídky s příběhem a představí služby medvědí nemocnice. Pro vystavovatele jsou připraveny soutěže „O nejhezčího medvídka výstavy” a „O nejhezčí stánek výstavy”. Návštěvníci mohou rovněž přinést vyřazené medvídky a odevzdat je do záchranného Teddy - boxu.

Součástí veletrhu budou také výtvarné dílny šití medvídků a doprovodné programy pro děti.

>> pokračování

Pořadatel a místo konání:

Medvědárium Praha,
 
Koná se: o víkendu 25. - 26. března 2017 10.00 - 18.00 
v budově Špejcharu v Praze 10 - Dubči, ulice U Dubečské tvrze 1675

více informací naleznete zde

medvedarium_31.jpg

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Tipy na výlet v okolí:

Turistické průvodce po Praze - stahujte zdarma:

20150914pruvodce_praha-1_uvodni_strana.jpg20151109_pruvodce_pclpraha1_str16_17.jpgChcete se ještě jen tak toulat Prahou? Chcete vidět Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Petřín nebo místo, kde byla bitva na Bílé hoře? Využijte možnost stáhnout si tištěné turistické průvodce a trasy Prahou zdarma a užijte si svůj výlet. V každém turistickém průvodci najdete mapu, která vyznačuje turistickou trasu a tu vám doporučujeme jako nejlepší cestu popisovanou oblastí. V mapě jsou vyznačeny číselné zastávky u významných památek, o kterých si přečtete v textovém popisu průvodce. V průvodcích nechybí fotogalerie, adresář i dopravní dostupnost. Najdete zde také odkazy na muzea, na restaurace, hotely a další služby, které vám nabízejí slevu nebo je doporučujeme pro kvalitu služeb.

Novinka: V nových turistických průvodcích najdete Slevové kupóny. S nimi nejen ušetříte, ale objevíte místa, chutě i tajemné kouty, které byste možná normálně minuli. A nezapomeňte, v elektronických turistických průvodcích se slevové kupóny, každý měsíc aktualizují, můžete tedy každý měsíc využívat nové a nové slevy.

Abyste se ani chvíli nenudili: Cestou vás v novějších průvodcích budou provázet zvídavé kvízové otázky i vsuvky se zajímavostmi.
Stahujte zde

Comments are closed.