30% sleva na nejsladší událost roku Prague Candy Festival

Báječná sleva pro všechny milovníky sladkostí ve všech podobách ! Ochutnáte čokolády, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, ovocné džisy, báječnou kávu a spousty dalších dobrot. Součástí voucheru je i 10 degustačních poukázek a lístek do tomboly. Na Prague Candy Festivalu by neměl chybět žádný milovník dortů a zákusků, který prahne po kulinářském zážitku. Zní vám to jako ráj ?

Číslo nabídky: Candy2018

Termín platnosti akce: 12. 5. - 13.5. 2018 10.00 - 19.00

Objednávka: Použijte formulář v levém sloupci stránky

sleva_30_candy_festival_1.jpg

prague_candy_festival_balice1k.jpg

.

Cena:

Sleva na vstupné Vstupné na oba dny akce / 1 osoba
Základní vstup : 245 (350) Kč

Základní vstup - Zahrnuje neomezený vstup do areálu na oba dny akce, doprovodný program, slosovatelný lístek do tomboly a 10 kendíků na konzumaci. Dítě do 130 cm zdarma.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Jak objednat tento voucher:

Pokud si tuto nabídku vyberete, vyplňte náš rezervační formulář v levém sloupci této stránky. Do kolonky komentář prosíme vyplňte jakou vstupenky jste si vybrali, pro kolik osob. Pokud nechcete použít formulář, nebo je toho více, co byste s námi rádi probrali, kontaktujte nás na e-mailové adrese: petra.blahova@praguecityline.cz.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kde uplatníte vouchery a z čeho vybíráte:

Prague Candy Festival 2018 -nejlepší akci pro milovníky sladkostí ve všech podobách

pralinkarna-1-malea.jpg

Prague candy festival je unikátní akcí pro milovníky sladkostí ve všech podobách. Čokoláda, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, raw dezerty, cakepops, sušenky, horká čokoláda, dražované ovoce, ovocné džusy, zmrzlina, sladké nápoje, báječná káva a spoustu dalších dobrot - to vše na vás čeká na nejsladším festivalu roku. K tomu pestrý doprovodný program, živá ukázka výroby dortů, pralinek, zdobení cupcakes či marcipánu, soutěže o sladké ceny a originální vystavovatelé, kteří vám představí to nejlepší ze svých produktů. Zní Vám to jako ráj?

Prague Candy Festival bude hlavně o zážitku ze sladkého. Proto je naším cílem, abyste toho co nejvíce ochutnali, zažili pohodový den v originálních prostorách a načerpali inspiraci na nové podniky a obchody. Přeneseme Vás do jiného světa, do sladké pohádky, na kterou po zbytek roku budete vzpomínat s úsměvem na tváři. Veškeré zboží bude na akci prodáváno za unikátní festivalovou měnu - kendíky. Kendík odpovídá 20 Kč a v ceně základní vstupenky jich budete mít 10. Na akci si je budete moci kdykoliv libovolně dobíjet přes náš platební systém.

>> pokračování

Pořadatel a místo konání:

LiveArt s.r.o.,
Koná se: 12. - 13. května 2018 10.00 - 19.00
Areál Pragovka, Kolbenova 34, Praha 9

více informací naleznete zde green-tree-food-6-male.jpg

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Tipy na výlet v okolí:

Turistické průvodce po Praze - stahujte zdarma:

20150914pruvodce_praha-1_uvodni_strana.jpg20151109_pruvodce_pclpraha1_str16_17.jpgChcete se ještě jen tak toulat Prahou? Chcete vidět Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Petřín nebo místo, kde byla bitva na Bílé hoře? Využijte možnost stáhnout si tištěné turistické průvodce a trasy Prahou zdarma a užijte si svůj výlet. V každém turistickém průvodci najdete mapu, která vyznačuje turistickou trasu a tu vám doporučujeme jako nejlepší cestu popisovanou oblastí. V mapě jsou vyznačeny číselné zastávky u významných památek, o kterých si přečtete v textovém popisu průvodce. V průvodcích nechybí fotogalerie, adresář i dopravní dostupnost. Najdete zde také odkazy na muzea, na restaurace, hotely a další služby, které vám nabízejí slevu nebo je doporučujeme pro kvalitu služeb. Novinka: V nových turistických průvodcích najdete Slevové kupóny. S nimi nejen ušetříte, ale objevíte místa, chutě i tajemné kouty, které byste možná normálně minuli. A nezapomeňte, v elektronických turistických průvodcích se slevové kupóny, každý měsíc aktualizují, můžete tedy každý měsíc využívat nové a nové slevy. Abyste se ani chvíli nenudili: Cestou vás v novějších průvodcích budou provázet zvídavé kvízové otázky i vsuvky se zajímavostmi. Stahujte zde

Comments are closed.