10% sleva na vstupenky na výstavu Tutanchamon, jeho hrob a poklady v Praze!

Vyprodáno. Vstupenky na jedinečnou a detailní cestu Egyptem s hrobkou faraona Tutanchamona z pověstného údolí králů s 10% slevou! Omezené množství! Neváhejte! Výstava nabízí světově unikátní repliku nejúchvatnější hrobky lidstva s jejími poklady, a to v muzejní kvalitě. Dává nahlédnout do útrob trojrozměrného modelu krypty v její původní podobě. Vítejte v Údolí králů!

Číslo balíčku: V003

10% sleva na vstupenky na výstavu Tutanchamon, jeho hrob a poklady v Praze! .

Termín platnosti akce: 27.8.2013-22.9.2013

Cenu platnou pro vás najdete v tabulce

Cena od 270 Kč

Vstupenka Tutanchamon, jeho hrob a poklady + Turistický průvodce Praha 2

Objednávka:

Použijte formulář v levém sloupci stránky

pha2_nabrezi03w1.jpgpha2-botanicka-zahrada110511_031.JPGpha2-karlovo-namesti110511_014.JPGpha2-kostel-sv-ludmily101028_010.JPGvysehrad-rotunda-sv-martina110418_009.JPG

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

√ Ceny vstupenek s časovou platností:

* vstupenky jsou vázané na přesné datum a čas. Pro objednávku je nutné uvést počet vstupenek, kategorii vstupenek (dospělí, student, rodina) a konkrétní datum a konkrétní čas vstupu na výstavu. Tyto informace napište do kolonky Váš komentář v objednávkovém formuláři vlevo nebo nám napište e-mailem: admen@admen.cz


Po - Pá So -Ne Datum vstupu na výstavu
Čas vstupu na výstavu
Dospělí 315 350
zvolte den:
od 27.8. do 22.9.
zvolte hodinu mezi: 9.00 - 18.00
Studenti / Senioři 270 300
zvolte den:
od 27.8. do 22.9.
zvolte hodinu mezi: 9.00 - 18.00
Dítě (6-15 let) 180 200 zvolte den:
od 27.8. do 22.9.
zvolte hodinu mezi: 9.00 - 18.00

! Termíny vstupů na výstavu:

Vstupenky jsou časové. Pro objednání vstupenek vždy napište datum a čas, kdy chcete na výstavu přijít. Jedná se o čas vstupu na výstavu. Udávejte celé hodiny. Datum a čas vstupu na výstavu bude uveden na vaší vstupence. Datum a čas nelze měnit. Vstupenky jsou nevratné. Čas vstupu znamená, že musíte na výstavu přijít nejdéle v následující 1/2 hodině od času uvedeného na vaší vstupence.

Ideální časy vstupů: dopoledne od 10.00, odpoledne od 15.00

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Nejste z Prahy?:

tutanchamon-jeho-hrob-a-poklady-3.JPGPřijeďte do Prahy na výstavu Tutanchamon, jeho hrob a poklady! Sleva 52% na vstupenky na Tutanchamona, ubytování v komfortním hotelu přímo u místa konání výstavy, výbornou snídani a tištěný turistický průvodce a to vše pro 2 osoby.
Pro více informací klikněte zde:

Pobytový balíček: Výstava Tutanchamon, heo hrob a poklady se slevou 52%

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kde uplatníte vstupenky:

Výstava, která svým obsahem vysoce přesahuje vše, co bylo zatím v České republice k vidění

10% sleva na vstupenky na výstavu Tutanchamon, jeho hrob a poklady v Praze!

Výstava Tutanchamon, jeho hrob a poklady

Výstava vznikla za podpory známých egyptologů Dr. Wolfganga Wettengela a Dr. Martina von Falcka. Světově unikátní reprodukce hrobky v reálné velikosti s více než 1000 replikami umožňuje návštěvníkům zakusit zlatý věk faraonů uprostřed reality dneška. Historické pozadí krátkého života a tajuplná smrt Dětského krále jsou tak návštěvníkům zprostředkovány „z první ruky”. Výstava Tutanchamon - jeho hrobka a poklady představuje prvotřídní ukázku nové formy výuky historie hrou a zážitkem.

>> pokračování

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Bonus navíc:

K nevšední výstavě nevšední průvodce Prahou

Turistický průvodce Praha 2

Zajímá vás výstava Tutanchamon? Tak to určitě rádi poznáváte nové věci a rádi objevujete vše, co je vám neznámé. I Praha má taková místa a to přímo v centru města. Jedněmi z nich jsou uličky, kostely a zahrady Prahy 2. Navštívili jste někdy třeba Vyšehrad a víte, co je z jeho historie pravda a co vybájená historie našich obrozenců? Prohlédli jste si Faustův dům nebo jeden z nejstarších a nejkrásnějších českých klášterů - Emauzy? Nebo jedinečné, ale málo známé Muzeum člověka, kde se můžete dozvědět další zajímavé informace o lidské anatomii. Botanická zahrada, rotunda sv. Longina nebo místo, kde byli schovaní aktéři útoku na Heydricha, to jsou všechno místa, které s průvodcem Prahou 2 poznáte. A přidáme zajímavosti jako např.: Jak byly stavěny četné mosty přes Vltavu, nebo odhalíte tajemství plavení vorů po Vltavě….


…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Jak objednat vstupenky:

Pokud si tyto vstupenky vyberete, vyplňte náš rezervační formulář v levém sloupci této stránky. Uveďte počet vstupenek, které chcete objednat. Pokud nechcete použít formulář, nebo je toho více, co byste s námi rádi probrali, kontaktujte nás na e-mailové adrese: admen@admen.cz.

Přejeme Vám pěkný a zábavný den strávený výletem Prahou a výstavou Tutanchamon, jeho hrob a poklady!

Admen Tour s.r.o.

Comments are closed.